Zaproszenie na Drugie Ogólnopolskie Spotkanie środowisk Kolbiańskich.

Niepokalanów, 23 Wrzesnia 2017.

Komitet Organizacyjny Ogólnopolskich Spotkań Środowisk Kolbiańskich „MAKSYMILIANALIA” w Niepokalanowie zaprasza na kolejne spotkanie modlitewne z okazji 35 rocznicy kanonizacji św. Maksymiliana Marii Kolbego, naszego Patrona.

Uroczystości odbędą się 23 września 2017 roku w Niepokalanowie już po raz drugi, pod nazwą „MAKSYMILIANALIA – Niepokalanów 2017”

Kontynuowanie  spotkań ma tworzyć wzrastającą  wspólnotę środowisk kolbiańskich opierającą się na modlitwie i ofierze oraz skierowanej ostatecznie na wzrost duchowy i tworzenie wspólnoty „ludzi wspólnego gniazda”, jak marzył o tym nasz wielki poeta romantyk, Cyprian Kamil Norwid. Korzystajmy z możliwości skutecznej modlitwy w Sanktuarium Matki Boskiej Wszechpośredniczki Łask  i Sanktuarium św. Maksymiliana Maria Kolbego w Niepokalanowie.

Gorąco zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w uroczystościach razem ze swoimi duszpasterzami środowiskowymi, a dla chcących wesprzeć organizację obchodów podajemy konto dla ewentualnych dobrowolnych wpłat.

 

P.S.

Rozważ Drogi Pielgrzymie wstąpienie do Rycerstwa Niepokalanej w 100-lecie założenia go w Rzymie przez św. Maksymiliana Maria Kolbego. Jeśli zechcesz tak uczynić, otrzymasz broszurkę, Dyplomik Rycerstwa Niepokalanej i Cudowny Medalik oraz będziesz mógł wpisać się do księgi Rycerstwa w Niepokalanowie lub w innej siedzibie kanonicznie założonej.

 

Składamy  wyrazy szacunku  i  z całego serca gorąco jeszcze raz zapraszamy.

 

                                                             o. Grzegorz Maria Szymanik                                      Henryk Zając    
                                                               Gwardian Niepokalanowa                            Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
 
 
 
 
 
 

 Zapisy na wyjazd przyjmuje Prezes Zarządu Klubu do dn. 15 września 2017. 

 

 

Loading...

 

   

Logowanie  

   
© pulsgrojec.pl